Location : Home > S > SR152A270JARAP2
SR152A270JARAP2
Share on FacebookShare on Facebook
SR152A270JARAP2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR152A270JARAP2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 27pF 5 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SR152A270JARAP2 CAP CER 27PF 200V 5 RADIAL 598900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR152A270JARAP2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 27pF 5 Radial 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com