Location : Home > S > SR152A100JARTR2
SR152A100JARTR2
Share on FacebookShare on Facebook
SR152A100JARTR2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR152A100JARTR2 CAP CER 10PF 200V 5 RADIAL 888100 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SR152A100JARTR2 CAP CER 10PF 200V 5 RADIAL 1533400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SR152A100JARTR2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 10pF 5 Radial 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SR152A100JARTR2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 10pF 5 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com