Location : Home > S > SR151C682KAA
SR151C682KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR151C682KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151C682KAA standard package with RoHS 43310 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SR151C682KAA CAP CER 6800PF 100V 10 RADIAL 1550800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SR151C682KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 6800pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com