Location : Home > S > SR151C561KAR
SR151C561KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR151C561KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151C561KAR CAP CER 560PF 100V 10 RADIAL 816400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR151C561KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 560pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com