Location : Home > S > SR151C472MAATR2
SR151C472MAATR2
Share on FacebookShare on Facebook
SR151C472MAATR2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151C472MAATR2 RoHS Compliant 39076 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
SR151C472MAATR2 CAP CER 4700PF 100V 20 RADIAL 1343100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SW120 Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories SWITCH 120V SW120