Location : Home > S > SR151C272KAA
SR151C272KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR151C272KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151C272KAA CAP CER 2700PF 100V 10 RADIAL 587300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR151C272KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF 10 X7R 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
SR151C272KAA 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
SR151C272KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com