Location : Home > S > SR151C223KAR
SR151C223KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR151C223KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151C223KAR CAP CER 0.022UF 100V 10 RADIAL 811200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR151C223KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 22000pF 10 X7R 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com