Location : Home > S > SR151C222KARTR2
SR151C222KARTR2
Share on FacebookShare on Facebook
SR151C222KARTR2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151C222KARTR2 CAP CER 2200PF 100V 10 RADIAL 781700 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SR151C222KARTR2 CAP CER 2200PF 100V 10 RADIAL 781700 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SR151C222KARTR2 CAP CER 2200PF 100V 10 RADIAL 1532900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SR151C222KARTR2 CAP CER 2200PF 100V 10 RADIAL 886900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SR151C222KARTR2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2200pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SR151C222KARTR2 CAP CER 2200PF 100V 10 RADIAL 886900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860040575009 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 330 UF 20% 35 V