Location : Home > S > SR151C221MAA
SR151C221MAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR151C221MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151C221MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 220pF 20 X7R 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SR151C221MAA CAP CER 220PF 100V 20 RADIAL 1406400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SR151C221MAA CAP CER 220PF 100V 20 RADIAL 779400 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com