Location : Home > S > SR151C202JAA
SR151C202JAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR151C202JAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151C202JAA CAP CER 2000PF 100V 5 RADIAL 988400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR151C202JAA CAP CER 2000PF 100V 5 RADIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SR151C202JAA CAP CER 2000PF 100V 5 RADIAL 883200 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SR151C202JAA ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SR151C202JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2000pF 5 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com