Location : Home > S > SR151C182KAA
SR151C182KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR151C182KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151C182KAA CAP CER 1800PF 100V 10 RADIAL 587700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR151C182KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1800pF 10 X7R 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
SR151C182KAA 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
SR151C182KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1800pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com