Location : Home > S > SR151C103KAA
SR151C103KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR151C103KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151C103KAA CAP CER 10000PF 100V 10 RADIAL 695300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR151C103KAA 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
SR151C103KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.01uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com