Location : Home > S > SR151C102JAR
SR151C102JAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR151C102JAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151C102JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SR151C102JAR CAP CER 1000PF 100V 5 RADIAL 1004700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR151C102JAR CAP CER 1000PF 100V 5 RADIAL 1523700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SR151C102JAR CAP CER 1000PF 100V 5 RADIAL 1523700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SR151C102JAR CAP CER 1000PF 100V 5 RADIAL 1004700 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.