Location : Home > S > SR151A681JAATR2
SR151A681JAATR2
Share on FacebookShare on Facebook
SR151A681JAATR2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151A681JAATR2 CAP CER 680PF 100V 5 RADIAL 707000 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SR151A681JAATR2 CAP CER 680PF 100V 5 RADIAL 601800 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SR151A681JAATR2 CAP CER 680PF 100V 5 RADIAL 1245000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2322 641 66104 Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 100k Box, 4 x 2.5 x 4.4mm
2322 641 66104 Vishay 7320 12+ Box 4 x 2.5 x 4.4mm SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
2322 641 66104 Vishay 13830 2013+ THERMISTOR LEADED 100K OHM NTC Ameyic Electronics Limited
2322 641 66104 Vishay 39534 NEW RoHS THERMISTOR LEADED 100K OHM NTC FindCores Electronics Inc.
2322 641 66104 Vishay 41765 1531+ THERMISTOR LEADED 100K OHM NTC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.