Location : Home > S > SR151A680KAR
SR151A680KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR151A680KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151A680KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 68pF 10 C0G 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SR151A680KAR CAP CER 68PF 100V 10 RADIAL 1410500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com