Location : Home > S > SR151A3R9CAA
SR151A3R9CAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR151A3R9CAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151A3R9CAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3.90pF C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SR151A3R9CAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3.90pF C0G 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SR151A3R9CAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3.90pF C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SR151A3R9CAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3.90pF C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SR151A3R9CAA CAP CER 3.9PF 100V RADIAL 1559000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited