Location : Home > S > SR151A3R3DAR
SR151A3R3DAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR151A3R3DAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151A3R3DAR CAP CER 3.3PF 100V RADIAL 1303500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SR151A3R3DAR CAP CER 3.3PF 100V RADIAL 674500 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SR151A3R3DAR CAP CER 3.3PF 100V RADIAL 784500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR151A3R3DAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3.30pF C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com