Location : Home > S > SR151A221FAR
SR151A221FAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR151A221FAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151A221FAR CAP CER 220PF 100V 1 RADIAL 806400 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SR151A221FAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 220pF 1 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SR151A221FAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 220pF 1 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SR151A221FAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 220pF 1 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
SR151A221FAR ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SR151A221FAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 220pF 1 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com