Location : Home > S > SR151A151KAR
SR151A151KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR151A151KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151A151KAR ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SR151A151KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SR151A151KAR standard package with RoHS 43670 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
SR151A151KAR CAP CER 150PF 100V 10 RADIAL 1004500 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR151A151KAR CAP CER 150PF 100V 10 RADIAL 1554500 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com