Location : Home > S > SR151A101JARAP2
SR151A101JARAP2
Share on FacebookShare on Facebook
SR151A101JARAP2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151A101JARAP2 standard package with RoHS 43210 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SR151A101JARAP2 CAP CER 100PF 100V 5 RADIAL 1341800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SR151A101JARAP2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 100pF 5 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com