Location : Home > S > SR121C472KAATR2
SR121C472KAATR2
Share on FacebookShare on Facebook
SR121C472KAATR2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR121C472KAATR2 CAP CER 4700PF 100V 10 RADIAL 695100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR121C472KAATR2 CAP CER 4700PF 100V 10 RADIAL 1214100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SR121C472KAATR2 CAP CER 4700PF 100V 10 RADIAL 695100 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SR121C472KAATR2 CAP CER 4700PF 100V 10 RADIAL 589900 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SS-S020 Soldering, Desoldering, Rework Products Solder Leaded Water Soluble Wire Solder Sn63Pb37 (63/37) 24 AWG, 25 SWG