Location : Home > S > SR121A221KARAP2
SR121A221KARAP2
Share on FacebookShare on Facebook
SR121A221KARAP2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR121A221KARAP2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 220pF 10 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SR121A221KARAP2 CAP CER 220PF 100V 10 RADIAL 986900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR121A221KARAP2 CAP CER 220PF 100V 10 RADIAL 1505900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SR121A221KARAP2 CAP CER 220PF 100V 10 RADIAL 1505900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SR121A221KARAP2 CAP CER 220PF 100V 10 RADIAL 986900 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
727190 Soldering, Desoldering, Rework Products Solder 99C C511 3C 0.56MM 0.5KG