Location : Home > S > SR121A221KAATR2
SR121A221KAATR2
Share on FacebookShare on Facebook
SR121A221KAATR2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR121A221KAATR2 CAP CER 220PF 100V 10 RADIAL 684000 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SR121A221KAATR2 CAP CER 220PF 100V 10 RADIAL 789200 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OS-D-500 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Blue 0.100" (2.54mm) 500' (152.44m)