Location : Home > S > SR072A470JARAP2
SR072A470JARAP2
Share on FacebookShare on Facebook
SR072A470JARAP2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR072A470JARAP2 CAP CER 47PF 200V 5 RADIAL 893100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR072A470JARAP2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 47pF 5 C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
SR072A470JARAP2 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
SR072A470JARAP2 CAP CER 47PF 200V 5 RADIAL 1528400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SR072A470JARAP2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 47pF 5 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com