Location : Home > S > SR071A8R2DAA
SR071A8R2DAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR071A8R2DAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR071A8R2DAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 8.20pF C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SR071A8R2DAA CAP CER 8.2PF 100V RADIAL 982400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.