Location : Home > S > SQP500JB-13R
SQP500JB-13R
Share on FacebookShare on Facebook
SQP500JB-13R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SQP500JB-13R RES 13 OHM 5W 5 AXIAL 696900 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SQP500JB-13R RES 13 OHM 5W 5 AXIAL 1332200 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS0057K500FE73 Resistors Through Hole Resistors RES 7.5K OHM 5W 1% WW AXIAL
RS0057K500FE73 Vishay Dale 1312500 RES 7.5K OHM 5W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS0057K500FE73 Vishay Dale 592900 RES 7.5K OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS0057K500FE73 Vishay Dale 682300 RES 7.5K OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS0057K500FE73 Vishay Dale 787500 RES 7.5K OHM 5W 1 WW AXIAL FindCores Electronics Inc.