Location : Home > S > SQP10AJB-1R2
SQP10AJB-1R2
Share on FacebookShare on Facebook
SQP10AJB-1R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SQP10AJB-1R2 ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SQP10AJB-1R2 RES 1.2 OHM 10W 5 AXIAL 902300 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A270R0FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 270 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A270R0FE70 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A270R0FE70 Vishay Dale 1414000 2015+ RES 270 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS01A270R0FE70 Vishay/Dale 800,000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
RS01A270R0FE70 Vishay/Dale 800,000 2015+ Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 270ohms 1 Learn More enkaite Electronics Co., Ltd