Location : Home > S > SQCB9M201JAJME
SQCB9M201JAJME
Share on FacebookShare on Facebook
SQCB9M201JAJME distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SQCB9M201JAJME CAP CER 200PF 300V 5 1111 906400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SQCB9M201JAJME Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 300volts 200pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SQCB9M201JAJME 687945 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
SQCB9M201JAJME CAP CER 200PF 300V 5 1111 906400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SQCB9M201JAJME Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 300volts 200pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com