Location : Home > S > SQCAEM1R2BAJME
SQCAEM1R2BAJME
Share on FacebookShare on Facebook
SQCAEM1R2BAJME distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SQCAEM1R2BAJME Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150v 1.2pF .1pF Tol 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SQCAEM1R2BAJME ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SQCAEM1R2BAJME CAP CER 1.2PF 150V 0605 900600 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.