Location : Home > S > SPW47N60C3
SPW47N60C3
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for SPW47N60C3 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
SPW47N60C3 INFINEON TO-3P 1100 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
SPW47N60C3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPW47N60C3 98 INFINEON 1550 CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
SPW47N60C3 TO-3P 11200 INFONEON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
SPW47N60C3 850000 INF 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-12H-201-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412
BUK7Y29-40EX Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 26A LFPAK
BUK7Y29-40EX IC 38900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BUK7Y29-40EX NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BUK7Y29-40EX NXP 1220 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
BUK7Y29-40EX NXP 1520 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
ATS-18A-164-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB
ATS-06F-187-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB
ATS-14A-130-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X15MM XCUT
B39401B4832U310W3 Filters SAW Filters FILTER SAW 400MHZ LOWLOSS SMD
B39401B4832U310W3 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B39401B4832U310W3 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FBR06HA850NA-00 Filters Ferrite Beads and Chips 85 Ohm Impedance Ferrite Bead Radial Through Hole 7A 1 Lines 10 mOhm Max DCR -25¡ãC ~ 85¡ãC
FBR06HA850NA-00 Distributor 215110 Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
FBR06HA850NA-00 original 39766 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
FBR06HA850NA-00 STOCK 43170 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
MMZ1608S181ATA00 Filters Ferrite Beads and Chips 180 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Signal Line 500mA 1 Lines 200 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MMZ1608S181ATA00 38976 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MMZ1608S181ATA00 STOCK 42920 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
HI2220P171R-10 Filters Ferrite Beads and Chips 170 Ohm Impedance Ferrite Bead 2220 (5650 Metric) Surface Mount Power, Signal Line 4A 1 Lines 30 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC
HI2220P171R-10 789465 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
HI2220P171R-10 98765 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
HI2220P171R-10 ROHS 81054 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SBC6-221-112 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 220¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 330 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
SBC6-221-112 NEC 6000 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
SBC6-221-112 NEC 6000 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SBC6-221-112 NEC/TOKIN 959500 15+ SMD Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
1759-2 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #6-32 Brass 0.625" (15.88mm) 5/8"
1759-2 IC 58070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R40-1000902 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M4x0.7 Brass 0.354" (9.00mm)
R40-1000902 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R40-1000902 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R40-1000902 ROHSPb 205050 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TO-68-060XH Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Spacer General Purpose - Axial, Radial Tubular 0.060" (1.52mm) Natural
TO-68-060XH IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TO-68-060XH NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9230-36 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 4.7¦ÌH Unshielded Molded Inductor 320mA 1.2 Ohm Max Axial
9230-36 Bourns 47450 1525+ CHOKE RF MOLDED 4.7UH 10 FERRIT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9230-36 Bourns 57499 2015+ CHOKE RF MOLDED 4.7UH 10 FERRIT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com