Location : Home > S > SPV1001N40
SPV1001N40
Share on FacebookShare on Facebook
SPV1001N40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPV1001N40 1000 ST 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PLZ39B-G3/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 500MW DO219AC
1N4148 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 200MA DO35
1N4148 ROHM Semiconductor 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1N4148 IC 38612 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1N4148 STOCK 146000 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
FQPF9N08 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 80V 7A TO-220F
FQPF9N08 FAIRCHILD 35000 2016 TO-220F FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
0530360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-22 AWG
0413060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 12-26 AWG
OQ13A58100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ13A58100J0G Amphenol FCI 147120 2016+ 750 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ13A58100J0G IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ13A58100J0G NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
130539 38544 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
130539 Electronics 26199 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
130539 IC 38720 16+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
130539 STOCK 46880 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-282841-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-282841-6 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282841-6 TE Connectivity AMP Connectors 298290 2016+ TERM BLK SIDE ENTRY 13POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282841-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-282841-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK SIDE ENTRY 13POS 5.08MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
999367 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 20 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole