Location : Home > S > SPD74-223M
SPD74-223M
Share on FacebookShare on Facebook
SPD74-223M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPD74-223M INDUCTOR SHIELDED 22.0UH SMD 57269 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SPD74-223M RoHS Compliant 39966 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-19A-36-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM T766
F1892HD1000 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR/DIODE 90A 380VAC
F1892HD1000 CRYDOM 2000 2013+ Power Modules Protec Engineering (S) Pte Ltd
PE-68627NL Filters Common Mode Chokes 4 Line Common Mode Choke Surface Mount DCR 250 mOhm
PE-68627NL 654789 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PE-68627NL 35569 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
PE-68627NL Originalne 135200 12+ PULSE IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CM3822R201R-00 Filters Common Mode Chokes 6 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohm @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm
CM3822R201R-00 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
CM3822R201R-00 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
CM3822R201R-00 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ CHOKE ARRAY COM MODE 200 OHM SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CM3822R201R-00 Laird-Signal Integrity Product 8000 2015+ CHOKE ARRAY COM MODE 200 OHM SMD enkaite Electronics Co., Ltd
ATS-14H-117-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT
ATS-20G-195-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12MM XCUT T412
ATS-18A-162-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM L-TAB
FBA03HA450BB-00 Filters Ferrite Beads and Chips 35 Ohm Impedance Ferrite Bead Axial Through Hole 7A 1 Lines 10 mOhm Max DCR -25¡ãC ~ 85¡ãC
FBA03HA450BB-00 789456 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
FBA03HA450BB-00 789456 13+ fenyang electronics co.,ltd
FBA03HA450BB-00 Distributor 214770 Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
FBA03HA450BB-00 Semiconductor 31245 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1210R-102K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Unshielded Inductor 515mA 700 mOhm Max 2-SMD
1210R-102K Electronics 27191 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1210R-102K IC 36161 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1210R-102K STOCK 46790 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
HS-6-14 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Spacer Unthreaded #6 CPVC 1.750" (44.45mm) 1 3/4" Gray
HS-6-14 Richco Plastic Co 8000 2012+ HEX SPACER FOR #6 SCREW 1 3/4 SIMEN Electronics Co.,Ltd
1895 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #4-40 Aluminum 0.750" (19.05mm) 3/4"