Location : Home > S > SPD73-224M
SPD73-224M
Share on FacebookShare on Facebook
SPD73-224M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPD73-224M RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SPD73-224M INDUCTOR SHIELDED 220.0UH SMD 57209 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SPD73-224M RoHS Compliant 39686 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
385737-001 Fans, Thermal Management Thermal - Liquid Cooling Active, Recirculating Chiller/Heater 115 ~ 240VAC 149W 4.7A 0.76GPM (2.9LPM)