Location : Home > S > SPD62R-333M
SPD62R-333M
Share on FacebookShare on Facebook
SPD62R-333M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPD62R-333M INDUCTOR PWR SHIELDED 33.0UH SMD 57669 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SPD62R-333M RoHS Compliant 39766 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-06A-26-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X10MM XCUT
ATS-H1-24-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X20MM XCUT
F1842SD1200 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR/DIODE 40A 480VAC
F1842SD1200 39164 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IXTP80N10T Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 80A TO-220
IXTP80N10T IXYS 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IXTP80N10T IXYS 18000 2016+ TO-220 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ATS-07D-131-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X20MM XCUT
A10093-02 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TPLI 220FG A1 8" X 8"
A10093-02 NEW 97990 1617+ Original package well Renxim Electronic Limited. [ sales@renxim.com ]
A10093-02 NEW 97990 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A10093-02 NEW 97990 1817+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd. [ info@renxim.com ]
744235110 Filters Common Mode Chokes 11¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5 kOhm @ 100MHz 450mA DCR 800 mOhm