Location : Home > S > SPD42R-823M
SPD42R-823M
Share on FacebookShare on Facebook
SPD42R-823M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPD42R-823M 17+ 30000 API 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SPD42R-823M RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SPD42R-823M INDUCTOR PWR SHIELDED 82UH SMD 57279 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SPD42R-823M RoHS Compliant 39746 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N6488 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 80V 15A TO220AB