Location : Home > S > SPD125R-105M
SPD125R-105M
Share on FacebookShare on Facebook
SPD125R-105M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPD125R-105M RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SPD125R-105M INDUCTOR PWR SHIELDED 1000UH SMD 57499 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SPD125R-105M RoHS Compliant 39506 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A12370-01 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TMATE 2910 9" X 9"
A12370-01 IC 40960 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A12370-01 NEW 98530 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-05C-60-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T766
ATS-12D-182-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
ATS-08D-36-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM T766
ATS-04H-142-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
FDD1-17251DBLW34-L Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE
FDD1-17251DBLW34-L IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDD1-17251DBLW34-L NEW 78190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-08G-137-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766
ATS-16A-80-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB
ATS-14C-114-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT
4221-1 Filters Ferrite Beads and Chips 47 Ohm Impedance Ferrite Bead 2-SMD, J-Lead Surface Mount 5A 1 Lines 0.8 mOhm DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC