Location : Home > S > SPD125-823M
SPD125-823M
Share on FacebookShare on Facebook
SPD125-823M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPD125-823M RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SPD125-823M INDUCTOR SHIELDED 82.0UH SMD 57259 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SPD125-823M RoHS Compliant 39906 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-19A-45-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766
ATS-01D-53-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB
ATS-20F-45-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
ATS-05D-47-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T412
ATS-09C-142-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
ATS-07G-44-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
15523 Hardware, Fasteners, Accessories Miscellaneous UNIV PHONE HLDR SUCTION CUP MNT
15523 3M 156940 2016+ 2MM LATCH/EJECT HEADER 30 CONTAC Unitronix Electronics Limited
15523 3M 157690 2016+ CONN HEADER 2MM 30POS R/A .155 Unitronix Electronics Limited
15523 3M 287770 2016+ CONN HEADER 2MM 30POS R/A .155 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com