Location : Home > S > SPD125-393M
SPD125-393M
Share on FacebookShare on Facebook
SPD125-393M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPD125-393M RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SPD125-393M INDUCTOR SHIELDED 39.0UH SMD 57339 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SPD125-393M RoHS Compliant 39996 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-02A-94-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T412
MCMA140P1400TA IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MCMA140P1400TA NEW 85050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SS21V-070179 Filters Common Mode Chokes 17.9mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 1.1 Ohm
SS21V-070179 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SS21V-070179 NEW 78910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEMI2QFN/RR,115 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel R = 100 Ohms, C = 21pF (Total) 6-XFDFN