Location : Home > S > SPD125-222M
SPD125-222M
Share on FacebookShare on Facebook
SPD125-222M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPD125-222M RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SPD125-222M INDUCTOR SHIELDED 2.20UH SMD 57229 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SPD125-222M RoHS Compliant 39816 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BFB0712H-F00 Fans, Thermal Management DC Fans FAN BLOWER 75.7X30MM 12VDC WIRE
BFB0712H-F00 IC 37860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-02D-132-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412
SI4431BDY-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 30V 5.7A 8-SOIC
SI4431BDY-T1-E3 N/A 79800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI4431BDY-T1-E3 VISHAY 262700 14-15+ SOP-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATS-02B-96-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T412
DR331-253AE Filters Common Mode Chokes 25¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 200 mOhm
DR331-253AE 786549 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DR331-253AE 38556 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
DR331-253AE 11878 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
DR331-253AE IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-03C-04-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412
ATS-21H-52-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412
FAR-F5KY-751M00-B4UQ-Z Filters SAW Filters FILTER SAW 751MHZ LTE XIII SMD
FAR-F5KY-751M00-B4UQ-Z 789456 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
FAR-F5KY-751M00-B4UQ-Z 789456 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
910-125 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.125" (3.18mm) 1/8" Natural
910-125 IC 59200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
910-125 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
1752-3 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #6-32 Brass 0.187" (4.75mm) 3/16"