Location : Home > S > SPD125-183M
SPD125-183M
Share on FacebookShare on Facebook
SPD125-183M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPD125-183M INDUCTOR SHIELDED 18.0UH SMD 57429 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SPD125-183M RoHS Compliant 40016 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BUK663R7-75C,118 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 75V 120A D2PAK
BUK663R7-75C,118 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BUK663R7-75C,118 NXP 139540 NEW RoHS MOSFET N-CH TRENCH D2PACK FindCores Electronics Inc.
BUK663R7-75C,118 NXP 157189 15+ MOSFET N-CH TRENCH D2PACK Unitronix Electronics Limited
BUK663R7-75C,118 NXP 261920 1538+ MOSFET N-CH TRENCH D2PACK Alphatek Technology Limited
ATS-02C-132-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412
VWO60-16IO7 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE AC CTLR 3PH 1600V FO-T-A
VWO60-16IO7 7894 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
VWO60-16IO7 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VWO60-16IO7 IXYS 1629 15+ MODULE AC CTLR 3PH 1600V FO-T-A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VWO60-16IO7 IXYS 2000 2013+ Three Phase AC Controller Modules Protec Engineering (S) Pte Ltd
DKIP-0231-1505 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 15A DCR 17 mOhm
DKIP-0231-1505 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DKIP-0231-1505 NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DKIP-0231-1505 Schurter 45300 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
ATS-21B-46-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412
ATS-02B-153-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
ATS-01D-61-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
HZ0805D152R-10 Filters Ferrite Beads and Chips 1.5 kOhm Impedance Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) Surface Mount Signal Line 400mA 1 Lines 400 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC
HZ0805D152R-10 897465 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
HZ0805D152R-10 39005 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
HZ0805D152R-10 Stewadr 22000 17+ SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
906-130 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.130" (3.30mm) Natural
7214 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #6-32 Brass 1.625" (41.28mm) 1 5/8"