Location : Home > S > SPB160100E3
SPB160100E3
Share on FacebookShare on Facebook
SPB160100E3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPB160100E3 RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SPB160100E3 DIODE SCHOTTKY 100V 160A SOT-227 1215 Microsemi 15+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SPB160100E3 DIODE SCHOTTKY 100V 160A SOT-227 2150 Microsemi 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SPB160100E3 DIODE SCHOTTKY 100V 160A SOT-227 2850 Microsemi 15+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395382012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
277164-1 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Butt Splice, Inline, Individual Openings Connector Crimp 4 AWG (Al) to 8 AWG (Cu) Blue
277164-1 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
277164-1 TE Connectivity Aerospace, Def 298010 2016+ CONN BUTT SPLICE 4AWG TO 8AWG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com