Location : Home > S > SPAKDSP311VL150
SPAKDSP311VL150
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for SPAKDSP311VL150 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
SPAKDSP311VL150 FREESCALE 560 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
SPAKDSP311VL150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPAKDSP311VL150 IC DSP 24BIT 150MHZ 196-MAPBGA 5000 Texas Instruments 2016+ New parts and Stock On Hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SPAKDSP311VL150 RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VLP8040T-101M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 1A 330 mOhm Max Nonstandard
VLP8040T-101M 789465 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
VLP8040T-101M 789465 13+ fenkey electronics co.,ltd
VLP8040T-101M 789465 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
VLP8040T-101M NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4DV85EC-0075CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 150MHz, 75MHz 6-CLCC
8N4DV85EC-0075CDI IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1301230136 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment LEAD CARR STL WH
1301230136 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV76BC-0122CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 320MHz 6-CLCC
8N3SV76BC-0122CDI IC 58100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX187BCWE MAXIM 18000 2016+ SMD16 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MAX187BCWE SOP 8500 2016 MAXIM FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
LC4384C-5TN176I LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
M2S090TS-1FGG484T2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) ARM? Cortex?-M3 System On Chip (SOC) IC Automotive, AEC-Q100, SmartFusion?2 FPGA - 90K Logic Modules 512KB 64KB 166MHz
STM32L011G3U6 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ STM32 L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 8KB (8K x 8) FLASH 28-UFQFPN (4x4)
MKV44F256VLL16 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 Kinetis KV Microcontroller IC 32-Bit 168MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
SI32177-B-GM1 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI32177-B-GM1 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI32177-B-GM1 SILICON 4619 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
71321SA55J Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 16KBIT 55NS 52PLCC
71321SA55J 50000 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
71321SA55J INTEGRATED 320 STOCKATAIPCO.COM AIPCO INC
93LC66AT-I/MS Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8MSOP
93LC66AT-I/MS 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
93LC66AT-I/MS Microchip 2699 12+ 8-MSOP Evergreen Electronics Co.,Ltd
93LC66AT-I/MS Microchip 62565 1525+ IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8MSOP Alphatek Technology Limited
961234-6300-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
961234-6300-AR-TP 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
961234-6300-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN HEADER STR DL 34PS GOLD SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3-647124-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
3-647124-2 TE Connectivity AMP Connectors 157220 2016+ CONN HEADER 12POS VERT .156 TIN Unitronix Electronics Limited
3-647124-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-647124-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 12POS MTA156 STR TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
3-647124-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 12POS MTA156 STR TIN TPC Global Service Co.Ltd.
3408-6003 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3408-6003 3M 157080 2016+ CONN HEADER 16POS STR NO LATCH Unitronix Electronics Limited
3408-6003 3M 288070 2016+ CONN HEADER 16POS STR NO LATCH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3408-6003 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3030-08-0103-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 8 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold
3030-08-0103-00 CNC Tech 157710 2016+ IDC SOCKET 0.100 8 POS Unitronix Electronics Limited
3030-08-0103-00 CNC Tech 293700 2016+ IDC SOCKET 0.100 8 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com