Location : Home > S > SPA181M02R
SPA181M02R
Share on FacebookShare on Facebook
SPA181M02R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPA181M02R SMD 80000 World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
SPA181M02R Aluminum Organic Polymer Capacitors 180uF 2Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SPA181M02R Aluminum Organic Polymer Capacitors 180uF 2Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SPA181M02R CAP ALUM 180UF 2V 20 SMD 5000 CDE 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
SPA181M02R SMD 80000 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com