Location : Home > S > SP50U-05S
SP50U-05S
Share on FacebookShare on Facebook
SP50U-05S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SP50U-05S RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SP50U-05S POWER SUPPLY SWITCHING 5.0V 10.A 8000 Volgen America/Kaga Electronic 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
40IMX7-15-15-8G Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERT DUAL 15V 0.24A
40IMX7-15-15-8G IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TPS92075EVM IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TPS92075EVM NEW 88470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CPC9909DB IC 36520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CPC9909DB NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REC5-0515DRW/H4/A/SMD/CTRL Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 5W 4.5-9VIN +/-15VOUT
EE2-5NUX Relays Signal Relays, Up to 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
EE2-5NUX IC 38431 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
EE2-5NUX STOCK 45480 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
EB2-4.5NU Relays Signal Relays, Up to 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
EB2-4.5NU N/A 87500 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
FS-969 657894 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
FS-969 Digi International 8000 2012+ KIT DEV DIMM-520 FOR WINDOWS CE SIMEN Electronics Co.,Ltd
FS-969 Digi International 8000 2012+ KIT DEV DIMM-520 FOR WINDOWS CE Power Agency Co.,Ltd
HS100 1K J Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 1K OHM 5% 100W