Location : Home > S > SP1812R-822K
SP1812R-822K
Share on FacebookShare on Facebook
SP1812R-822K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SP1812R-822K 648975 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SP1812R-822K INDUCTOR PWR SHIELDED 8.20UH SMD 46970 API Delevan 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SP1812R-822K 13+ 648975 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SP1812R-822K RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4118N/2HH-187 Fans, Thermal Management DC Fans FAN 48V 119X119X38MM OC TACH
4118N/2HH-187 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
IPB026N06N Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 25A TO263-3
IPB026N06N INFINE0N 13800 16+ TO-263 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
IPB026N06N Infineon Technologies 157359 15+ MOSF N CH 60V 25A TO263-3 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IPB026N06N Infineon Technologies 888100 1525+ MOSF N CH 60V 25A TO263-3 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IPB026N06N IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
744844221 Filters Common Mode Chokes 220¦ÌH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 12A DCR 9 mOhm