Location : Home > S > SP1210R-822K
SP1210R-822K
Share on FacebookShare on Facebook
SP1210R-822K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SP1210R-822K INDUCTOR PWR SHIELDED 8.20UH SMD 46570 API Delevan 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SP1210R-822K INDUCTOR PWR SHIELDED 8.20UH SMD 10580 API Delevan 2014+ Pb F-ree,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SP1210R-822K INDUCTOR PWR SHIELDED 8.20UH SMD 61785 API Delevan 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BFG21W,115 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - RF TRANS NPN 15V .5A 18GHZ CMPAK-4
BFG21W,115 IC 36872 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BFG21W,115 NXP 13850 10+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
BFG21W,115 NXP Semiconductors (VA) 8000 2012+ TRANS NPN 15V .5A 18GHZ CMPAK-4 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com