Location : Home > S > SP1210R-184K
SP1210R-184K
Share on FacebookShare on Facebook
SP1210R-184K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SP1210R-184K RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SP1210R-184K 17+ 30000 API 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SP1210R-184K INDUCTOR PWR SHIELDED 180UH SMD 56969 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SP1210R-184K 17+ 30000 API 17+ EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-11E-30-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X25MM XCUT T412
ATS-17D-67-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB
ATS-07D-77-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM R-TAB
ATS-19A-01-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
ATS-07E-44-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB
ATS-03C-186-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB
LI0603D301R-10 Filters Ferrite Beads and Chips 300 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Power, Signal Line 400mA 1 Lines 350 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC
LI0603D301R-10 649875 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
LI0603D301R-10 649875 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LI0603D301R-10 Laird-Signal Integrity Product 128000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
LI0603D301R-10 STEWARD 128000 2015+ SMD New & Original parts Futune Electronics Co.Limitd
RCH110NP-330K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 33¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 2.9A 55 mOhm Max Radial
SFF-023 Hardware, Fasteners, Accessories Bumpers, Feet, Pads, Grips Foot Cylindrical, Tapered 0.984" Dia (25.00mm) Santoprene Black
SFF-023 649652 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
514-230 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Mount TO-5 Circular 0.230" (5.84mm) White