Location : Home > S > SP1008R-472K
SP1008R-472K
Share on FacebookShare on Facebook
SP1008R-472K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SP1008R-472K 648975 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SP1008R-472K INDUCTOR PWR SHIELDED 4.70UH SMD 47730 API Delevan 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SP1008R-472K 13+ 648975 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SP1008R-472K SMD 20000 API 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SP1008R-472K RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NTTFS5C454NLTWG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 20A 8WDFN
CD421290B Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR MOD ISO DUAL 1200V 90A
CD421290B 40206 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CD421290B 97834 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
VS-P122 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MOD SCR 600V 25A PACE-PAK