Location : Home > S > SP1008R-183K
SP1008R-183K
Share on FacebookShare on Facebook
SP1008R-183K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SP1008R-183K 648975 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SP1008R-183K 14+ 33669 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NVMFS5C426NT3G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V SO8FL
ATS-07D-180-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766
ATS-03E-106-C2-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT T766
ATS-06B-150-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB
ATS-15E-199-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X6MM XCUT
ATS-05H-147-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB
RFLPF2012090K0T Filters RF Filters FILTER RF LOWPASS 5GHZ ISM SMD
RFLPF2012090K0T IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RFLPF2012090K0T NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RFLPF2012090K0T Walsin 84500 17+ SMD EKT Electronics Co., Ltd
RFLPF2012090K0T Walsin 84500 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SC5022C-471 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470¦ÌH Shielded Inductor 800mA 1.08 Ohm Max Nonstandard
SC5022C-471 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5022C-471 Signal Transformer 46890 1525+ INDUCTOR SMD 470UH 1.1A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC5022C-471 Signal Transformer 57219 2015+ INDUCTOR SMD 470UH 1.1A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5022C-471 Signal Transformer 61945 1531+ INDUCTOR SMD 470UH 1.1A 100KHZ Alphatek Technology Limited