Location : Home > S > SP02A-14-5P
SP02A-14-5P
CA3108E18-19SBF80A176 Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
91-570211-02H Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
C48-13R24-61P-102 Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
GTS00LCFZ18-1S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 10C 10#16 SKT RECP WALL
KJB6T11W35PBL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 13 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
TV06RW-23-21SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
5767082-5 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 190 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Palladium-Nickel
GTS030-14S-5S-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 5C 5#16S SKT RECP BOX RM
920-262J-51P Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) AFI Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Surface Mount, Through Hole Solder
61082-161602LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 160 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
0541043433 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 34 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle